Photos and videos from all countries

Photos and videos for #prishtina

Garsonjerk me Qira te Qafa - Kodi 0430Lokacioni: perball VV dhe afer City ParkSiperfaqe: 40 m2Kati 8Renditjet: - Sallon - Kuzhin - Banjo - Koridor - Banesa eshte e renovuar total me te gjitha paisjet e reja.Posedon: - Nxemje Qendrore- Klimatizim- Enlarese- Mikrovale- Banjo me masazh- 2 Lifta- Mirembatje te Hymjes - Depo 10 m2Nuk leshohet per StudnetaÇmimi 220 Euro Agjensioni Prishtina City: 044 302 000Facebook: agjensioni prishtina cityEmail: agjensioniprishtina hotmail.comWeb: www.prishtina-city.com #moderna #moderne #banes #qafa #prishtina

agjensioniprishtinacity
IRFS.AZ © is created in 2017, our goal is to provide people with information from Instagram API, that includes photos, videos and other media information from Instagram.