Photos and videos from all countries

Photos and videos for #ne��e

OFERTA E JAVËS në ProVit Albania -Whey Gold Standard 4.54 kg - Gold Standard forca e vërtetë e Whey Proteinës. Duke përdorur këtë produkt, ne marrim 24 gram proteina në çdo servim për të mbështetur nevojat e muskujve pas stërvitjes. Në zbritje nga 18500 ne 14500 leke. Sasia e limituar! #Provit - Oferta e vlefshme deri me date 11 Mars 2017. optimumnutrition provitalbania #goldstandard #wheygoldstandard #wheyprotein

provitalbania

E ftuar ne darke ne pallatin e brigadave nga kryeministri i Shqiperise me rast falenderimi ndaj bizneseve qe kemi kontribuar ne permbytjet nga uji ne zonen jugore te Shqiperise , ediramaal #primeminister #albania . #Frutti #vishzara

rinamalsori

Fëmijë nga #Filipinet luajnë në “muzeun” e kryqëzimit të #JezuKrishtit në fshatin e #SanPedro,#SanFernando, 12 Prill 2017. Mijëra njerëz pritet të vizitojnë San Fernandon për të dëshmuar ritet e kryqëzimit "Të Premten e Mirë". #Filipine #JezusKrisht #tchlajme #topchannel

topchannel_news

Pensiero del giorno: ~NON PRENDERE QUESTA VITA NE POCO NE TROPPO SUL SERIO~E facciamocela una risata ogni tanto che è GRATIS! Vi aiuto io se volete! Ne ho proprio bisogno in questo periodo

1silvia5

Sapevi che si vive meglio a contatto con la natura? Se non hai né un giardino, né un terrazzo, né il pollice verde la #coltivazioneindoor è ciò che fa per te. Cerca #Plantation nel nostro e-shop e scopri un nuovo modo di essere #green #eglooh_design

eglooh_design

“Ne kadar korku o kadar bunalım,ne kadar özgüven o kadar başarı,ne kadar cesaret o kadar özgürlük,ne kadar vatanseverlik o kadar güçlülük,ne kadar adalet o kadar huzur,ne kadar sosyal sermaye o kadar toplumsal barış,ne kadar çaba o kadar şans,ne kadar emek o kadar ücret,ne kadar sabır o kadar zafer,ne kadar inanç o kadar sebat,ne kadar iyi niyet o kadar dostluk,ne kadar empati o kadar anlaşılmak,ne kadar dua o kadar yardım,ne kadar edep o kadar mutluluk,ne kadar cömertlik o kadar soyluluk, ne kadar uygulama o kadar karakter, ne kadar çile o kadar dayanıklılık,ne kadar hayret o kadar öğrenme, ve sonuç olarak ne kadar erdemlilik o kadar insanlık … ” #okumakkeyif #nevzattarhan #güzelinsanmodeli #okumahalleri #timaş #reading

leylaksevenkiz

Eshte koha e duhur per tu keshilluar ne lidhje me make-up, qe ju ben edhe me terheqese ne diten e Shen Valentinit.Lerini buzet tuaja te flasin duke ber zgjedhjen e duhur,aplikoni buzekuq te kuq. Perdorni tone qe nxjerin ne pah shkelqimin e syve tuaj.Buzeqesh me produkte te Notes. #Notecosmetic #NoteLove

notecosmeticsalbanian

#Repost albanaosmani1 with repostapp・・・FALEMINDERIT PER MBESHTETJEN NGA ZEMRA Prej dy javesh prisnin te benin cdo gje perfekt!Se pari blene bluzat e fushates te gjithe si grup duke dhene nje kontribut te cmuar. Me pas realizuan suprizen me Lulediellin tek siperfaqja e jashtme e dritares time. Me pas në nje nga tarracat e bllokut ku jetojme ,ne pallatit ne formen e Shqiponjes ne fluturim (qe per mua eshte unik ) organizuan nje party me coctalis me temen LULE #bestcoctails me muzike (me leje nga komshinjte

annawhitejames

Tas ļoti dīvainais laiks starp diviem svētkiem, kad tu ne strādā, ne neatrādā, ne ieej ikdienā ne neieej, ne domā, ne nedomā, ne dari, ne nedari. Vispār jau man patīk ikdiena. #ohwell #yeah #holidays #holidayseason #season #girl #lady #hm #hmlatvia #hello #riga #hithere #Tuesday #desigual #desigualbag

salvjalaura

Ainda é carnaval né? Make e caracterização inspirado nessa lindeza chamada euninagabriella sim ela é muito mais maravigold e plena que eu mas a gente faz o que pode né kiridos ! #fridakahlo #make #ninagabriella #plena #maravigold #carnaval2017 #flores

deniiiiseh

E quando te ne vai, non illuderti di coltivare assenze. Te ne vai e questo è tutto.

anni_unid

Libri i ditës: Gruaja e thyer - Simone de Beauvoir #shqip Libri ndahet në tri pjesë: Mosha e maturisë, Monolog dhe Gruaja e thyer. Me këto tre histori të mprehta mbi rënien e pasionit, Simone de Beauvoir na tërheq në jetën e tri grave, në moshë të mesme, të cilat përballen me kriza të papritura. Këto tre pjesëza magjepsëse, të mbushura me mendjemprehtësinë e jashtëzakonshme të de Beauvoir-it, na zbulojnë shkrimtaren legjendare në nivelet e saj më të larta. #book #of #the #day #liber #i #dites #simone #de #beauvoir #gruaja e #thyer #librari #buzuku #bookshop

librariabuzuku

#followme _oericSempre reflito sobre o mesmo assunto e a resposta é sempre a mesma: Eu sou lindo! Né, Deus?! Né, mãe?? Kkkkkkk #sorindo #sisi #ficaputonao #ficaputosim #reclamacomDeus

_oeric

Note Eyebrow PencilEshte nje laps i cili mbush dhe vijezon vetullen ne menyre perfekte. Struktura e tij e bute dhe matt mbush lehte rrenjet e vetullave si edhe aplikuesi,furca e tij e vecante ju jep nje pamje natyrale. Eshte i pa pershkueshem nga uji dhe qendron per nje kohe te gjate. Duhet te ruhet ne vend te fresket,larg rrezeve direkte te diellit. Koha e perdorimit,24 muaj pas hapjes.Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme.Testuar dermatologjikisht. #Notecosmetic

notecosmeticsalbanian

#UETPRESS "mos shfleto, lexo"! (y) :) #ADA_ÇAPI #morPhinaLibri "morPhina" me autore zj. Ada Çapi, është vlerësuar nga Juria e Çmimit Letrar Nabokov në Itali. Urime autores dhe suksese te metejshme ne krijimtarine e saj.

uet.press

Zbritje Finale Ne Koleksionin e Femijeve Deri Në 50% #QendraTregtare #CenterMall #Kidscollection #Winter2017

centermall1

Spektakli “Në mbretërinë multikulturore të të rinjve” propozon të hedhë dritë mbi realitetet e fëmijëve, të të rinjve në mbarë botën, duke i dhënë fjalën, siç e thotë edhe autorja e këtyre krijimeve Emanuelle delle Piane “në mënyrë të drejtpërdrejt, pa kompromis, pa gjykim, pa artifice dhe pa zbukurime”. Përmes leximit dhe interpretimit të këtyre teksteve, ata do të na tregojnë historitë e tyre, shqetësimet e tyre dhe ekzistencat e tyre të zymta… dhe në vijim, trupa e studentëve të departamentit të frëngjishtes do të luajë një pjesë të shkurtër të shkruar nga dy studentë (A.Cullhaj, M.Nurja, N.Simoni) e cila trajton temën e zbrazëtisë/absurdit bashkëkohor të të rinjve… teatrikombetareksperimental #tiranaxxl #tiranaevente #tiranalife #Pranverë #talks #Frymëzim #Muzikë #tiranacity

tiranaxxl

3 FAKTE MBI GOMAT E AEROPLANIT!1. Gomat e aeroplanëve janë të dizajnuara në at mënyrë që të përballojnë edhe pesha të jashtzakonshme, madje deri në 38 ton. 2. Gomat mund të prekin tokën, gjatë aterrimit, derisa shpejtësia e aeroplanit kalon 200km/h. 3. Gomat mund të përballojnë deri 500 aterrime pa patur nevojë që të zëvendësohen me gomat e reja. Por, a e dini sa herë me më shumë presion fryhet goma e aeroplanit në krahasim me gomën e automjeteve? #prnairport #kosovo #prishtina #prishtinaairport #airportspotters #airplanefacts #visitkosovo

airportpristina

#MODINHANODICA Então, mamães! Mãe de menino né!? Show de Rock né!? Não dá pra ir engomadinho né não!?Eu amo camisas de Rock, tenho muitasssss e comprei essa para o Bento na violetask8rock! Primeira de muitas!Não é uma coisa mais linda esse #yellowsubmarine? Caiu muito bem para o show dos beatlesparacriancas! Então vamos né! Muitos #rockinrio nos esperam!!!

dicademae_

Chegou Valiant Só não posso crer que este é o último NE que a Universo dos Livros vai trazer... é de chorar muito Valiant NE - Laurann Dohner #novasespecies #lauranndohner #valiant #lovebook

cleidi3

Il grande Bob Marley diceva che di occhi belli ne è pieno il mondo ma di occhi che ti guardano con sincerità e amore ce ne sono pochi. ∆ Giacomo e Caterina ∆Studio Fotografico Bacciwww.studiofotograficobacci.com

federico_a_cutuli

Ne ho viste di cose belle sai? Ma come me e te non ne faranno mai Ph #echiseloricorda

_ferreri

-10% deri në -50% ulje në Verde Watches! Tani mund të gjeni dhuratën ideale për veten dhe të dashurin/ën tuaj në Këndin e Dashurisë! This Valentine’s Day, open your heart to love! #ItsTimeForLove #Citypark #VerdeWatches #SaintValentine

cityparkalbania

Uma imagem e vários fios de cabelo na mão da pequena Letícia né Dinda! Ela adoraaaaa e confesso que dói kkkkkk mas é muito fofa e a gente faz o que? Ama né! patymll fabiojtlImagem kosogkaos #bencamadrinha #dindafeelings #mamaeepapai #madrinhademenina #babygirl #gravidas #gravidasdobrasil #gravidasonline #mamae #papai #instababy #babygirl #rhitspe #blogueirasrecife #trend #amor #padrinhos #dindo #batizado #batizadodemenina

bencamadrinha

#restorate rigenerante dalla testaai piedi Per un ventre piatto è una corretta diversione ! Per capelli forti e unghie che non si spezzano Per ossa e denti... e chi più ne ha più ne metta Ognuno di noi dovrebbe averne uno da prendere la sera. #relaxserale #dolcedivano #tv #mediaset #film #luneditiodio #provarepercredere #sevuoipuoi #followme #nomeimportanada #me #loveme #fitline #pminternationalitalia #lasoluzione #nonrimandare

fitline_beautiful_natural

Boom cmimesh ! Zbuloni Ishujt e Greqise ! Periudha e udhetimit 05-12 Qershor #Peloponez #Zoe #Resort 3* €380/personi #The #Westin #Resort #Costa #Navarino 5* €1320/personiHB(Mengjesi dhe darka) Ne cmim perfshihet:Akomodimi ne hotelKoncepti perkateseSigurim shendeti ne udhetim Per me shume mos hezitoni te na kontaktoniinfo udheto.com.al ose vizitoni website tone www.udheto.com.al

arlo_travel

Jepini drite dites tuaj me Note Mineral.Asgje nuk do te ishte me e pershtateshme ne kete kohe se sa Note mineral Foundation dhe Note Mineral Blusher.Dy produkte te mrekullueshme nuk duhet te mungojne asnje here ne canten tuaj te tualetit. Perberja e tyre me minerale nuk e demton lekuren,perkundrazi ndihmon qe te duket me e shendeteshme dhe me e "gjalle".Permbajtja e vitaminave B1, B3 , E dhe vitaminës C tregon efektin zbutës të lëkurës, qetësimin si edhe mbron lëkurën kundër faktorëve të mjedisit.Të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.E thjeshte dhe natyrale eshte gjithmone ne mode. Me Note i arrini te dyja. #Notecosmetic

notecosmeticsalbanian

Per ne, cdo dhemb eshte nje thesar i pa çmuar, qe duhet dorzuar ne gojen e pacientit pamvarsisht sa thelle fshihet! Ky dhemb (dhembi i qenit), nuk kishte dal kurr ne gojen e pacientes, duke qendruar i fshehur ne qiellez, qellimi i vetem nga momenti i konstatimit ishte ta shpetonim kte dhemb dhe ta vendosnim ne vendin e tij.Me pak veshtersi, por jo e pa mundur e bindem pacienten tone, qe ai dhemb nuk duhej te hiqej, por duhet te mbahet dhe vlersuar!!! Pas ekspozimi kirurgjikal dhe terheqjes graduale ortodontike, sot ndodhemi shume afer pozicionimit ne vendin e duhur te tij dhe kjo na ben pa fund te lumtur ne dhe pacienten. Mbani mend: Cdo dhemb #NATYRAL i juaji eshte nje pasuri nga perendia, qe asnje teknologji ne bote nuk arrin te zevendesoje!Specialiste e Ortodoncis Dr. Tringa Shehu. #TriDont #orthoadvance #braces #orthodontictreatment #surgicalexposure #onlyTriDont #wedesignyoursmile

tridont_albania

Quinta-feira denovo essa semana voou né ?!Cansaço da semana bateu hoje Le treinou pernas hoje, e eu vou descansar! Não tô bem, e o corpo também pede descanso né ?! Hoje sai o 17.5 vamos ver o que vai ser! Mas acho que vai ter D.U e thruster, e vocês ?

casalfibra

Kendine bak kendine...Özüne.Sözüne.Benliğine.İlgilenme kimseyle.Kim ne yemiş, ne giymişBundan sana ne, bana ne... #kestel

omrraykk

#nadannmallos ich hab ne fridaaa ne teddyyy und ne bauuwagen nahlalalalLa.... zwei mal drei machts sechs lalalala ich hab ein bauwagen ne teddy und ne fri.. iii... daaa...

mikkelinchen
IRFS.AZ © is created in 2017, our goal is to provide people with information from Instagram API, that includes photos, videos and other media information from Instagram.