Photos and videos from all countries

Photos and videos for #h��nder

Ndër të tjerash, në YouTube mund të ndiqni edhe intervistat me noramuja dhe annakabashi #tribuna #tribunachannel #bizz #showbiz #interview

bizz.official

Lexoni si ka ndryshuar Tetova ndër vite...www.mesenxheri.com #tetova #maqedoni

mesenxheri

Për nder të festës së Pavarsisë Place: Salla e Kuqe Data : 17.02.2016Time: 20.00Music: #BajramDobra #NoyziOTRTeam #EndriRed Hall place te be.Better dont miss it.

bajramdobra

Ndër botimet tjera të rëndësishme të letërsisë botërore që i gjeni në Libraria Buzuku, në poezi mes tjerash i gjeni edhe:1. #Pablo #Neruda - #Love #Poems2. Five english romantic poets set; #George #Gordon, #Percy #Bysshe #Shelley, #Samuel #Taylor #Coleridge, #William #Wordsworth dhe #John #Keats3. #Sylvia #Plath - The #collected #poems

librariabuzuku

zinizin ti je idhulli imFrumezim adhurimNje nder personat qe dua me shum Faleminderit qe ekziston dhe qe je kaq I mire Flm per kenget e tua kaq te bukuraQe ta zbukurojn ditenTe dua shum idhulli im Kam 8 vite qe jam fancja jote Dhe cdo dite ke qen pjese e jetes Faleminderit #noizy Faleminderit qe je kaq unik .... . #grande #bowdown #baby #love #king #idol #bestpic #enca #kingzin #zinizin #mylife #otr #encahaxhia #pamu #nokuvogel #everything #somush #iloveyou #world #singer #ciljeta #alb #albania

regelsa.otr

Pse ?Kapitulli - 14 Edhe u nisa me shku nbanes ..Tuj vrapu Edhe trokita nder Melisa:a erdhe aDenizi :Po Un hin kadale se jon flejt at a dy Denizi:pun e Madhe quno o.j. shpia madhe Melisa:mos piskatDenizi:pse moiMelisa:Jon fleejt kqyri pak Denizi:fleejt Jon amo kta qohen Blerta:ufffa Ki ardh ti problemi Melisa:hahahhhahhahhaha Me lot um bon e me kesh Blerta;a osht qashty Melisa:ëhëNejse quno hani buk Ata:hahahhhahhahhaha Melisa; qa u bo bre Pse po keshni ncncAta:ahahhahahhahhhahahahahhhbabhhahhahhMelisa:a din si fmij Po bahi Nejse ongrm edhe shkum nsallon tuj onger fripsa qokollada tuj kqyr film horror n.a. kish zo gjumi te 450del tjetra sonte von amo qofse jeni aktiw vazhdoi 22:22 .. #fashion #clothes #girlstyle #longhair #stylelife #swag #tumbrl #weheartit #bye #gaintrain---___ #lovefashion #lovefashionstyle #fashiongram #fashionblogger #fashionpost #styled #stylegirl #like4like #likeswithtags #gainpost #gainz # #eraistrefi #outlinesanna gainlikes

historia_eshoqeris

"Hakmarrje apo dashuri" #14Dreni(une):o Zot faleminderitDoktori:z.drenDreni(une):urdheroDoktori:a deshironi ta takoniDreni(une):po sigurisht Doktori:vetem sa ta dergojm ne dhomDreni(une):ne rregullPas pak na thirri doktori u futum krejt brendaAnisa:E..r..dErdi:moter mos e lodh vetenAnisa:q..f..a..r d...i..t..e oErdi:e hëneAnisa:okAta dulen mbeta veq uneDreni(une):a je ma mirAnisa:ehemDreni(une):oke a don najsen me hongerAnisa:a mundesh me ju than naj kuzhinjeres mema pergadit do supDreni(une):po qe po shkojAnisa:faleminderitDola shkova te kuzhina Kuzhinjerja:urdheroniDreni(une):a mundesh do sup me pergaditKuzhinjerja: per konDreni(une):per shoqen tem osht ne spital gati 2 jav Kuzhinjerja:ne rregull cilen dhomDreni(une):kati i 3 dhoma 602Kuzhinjerja:ne rregull pas gjysore ta sjellimDreni(une):ne rregullShkova prap lart te dhoma e Anises trokita nder edhs u futaDreni(une):po e pergaditinAnisa:ne rregullDreni(une):a ke dhimbjeAnisa:jojo mir jam uneDreni(une):ne rregull+10 komente +20 like kapitulli 15__________ fashionistaa01 #fashion #clothes #girlstyle #longhair #stylelife #swag #tumbrl  #weheartit  #bye  americanstyle ">#gaintrain-----------___________ americanstyle  #lovefashion  #lovefashionstyle #fashiongram #fashionblogger #fashionpost #styled #stylegirl #like4like #likeswithtags #gainpost  #gainz #gainlikes #eraistrefi  #outlinesanna

historiajetestyre

"Hakmarrje apo dashuri" #2Pas pak erdh profesoresha kishum test kisha frik na shperndajtu testet edhe qysh jom kan tu e plotsu teshtin kur mka thirr ni shoqe Ela:AnisAnisa(une):Ela:oj AnisProfesoresha:AnisaAnisa(une):urdheroni Profesoresha:ma sjell ktu testinAnisa(une):ama profesoresh une sfaProfesorsha:e sjelle ketu po te themAnisa(une):ja merreMa qiti 1 Anisa(une):profesoreshProfesoresha:shuj merre testinAnisa(une):Me qat nervoz jom nis tek zyra e drejtorit,trokita nder dhe u futa brendaAnisa(une):mirdita drejtorDrejtori:urdhero AnisaAnisa(une):kishum test tek profesoresha e matematikes ni shoqe mthirri ama une su pergjigja profesoresha ma murr testin edhe ma qiti 1 Drejtori:mos ke folur tiAnisa(une):a kam genjyer najher qe me genjy tani?Drejtori:ne rregull ajde ne klasShkunum ne klas ishte ende profesoreshaDrejtori:profesoresha SarandProfesoreshaS:urdhero drejtorDrejtori:qka ka ndodh ketuProfesoresha:ka kopjuAnisa(une):me falni qe po ju nderprej ama sosht e vertetProfesoresha:ju po thuni qe po genjej Anisa?Anisa(une):se pata ne ate kuptim...+20 like +20 komente del kapitulli 3__________ fashionistaa01 #fashion #clothes #girlstyle #longhair #stylelife #swag #tumbrl  #weheartit  #bye  americanstyle ">#gaintrain-----------___________ americanstyle  #lovefashion  #lovefashionstyle #fashiongram #fashionblogger #fashionpost #styled #stylegirl #like4like #likeswithtags #gainpost  #gainz #gainlikes #eraistrefi  #outlinesanna

historiajetestyre

Çdo njeri është aq fatkeq saqë, një çast, provon të gjejë ndonjë arsye me të cilën do t’ia arsyetonte vetes se përse është fatkeq. Shoqëria na ofron strategji të mirë për këtë: Gjykimin. Natyrshëm, ti së pari e gjykon vetveten lidhur me çdo gjë. As njeri nuk është i përsosur, dhe asnjë njeri asnjëherë nuk do të jetë i përsosur – sepse përsosmëria nuk ekziston – gjykimi i tillë është gjithnjë i mundur. Ti je i papërsosur dhe ekzistojnë situata në të cilat tregohet papërsosmëria jote. Për këtë arsye je i hidhëruar. I hidhëruar je në veten dhe i hidhëruar je në gjithë botën. Shtron pyetjen: pse unë nuk jam i përsosur? Atëherë një ide të bie ndër mend - që papërsosmërinë ta gjesh tek të gjithë njerëzit. E atëherë dëshiron ta hapësh zemrën tënde – kjo është e natyrshme, sepse gjithnjë derisa nuk hap zemrën tënde, në jetën tënde nuk ka për të hyrë gëzimi, jeta jote do të jetë gati se e vdekur. Por ti nuk mund ta bësh këtë menjëherë. Më parë duhet patjetër të heqësh gjithë mashtrimet e tua që në rrënjë. Gjëja e parë në këtë rrugë është që të pushosh së gjykuari vetveten. Hidhe gjykimin, fillo ta pranosh vetveten me të gjitha papërsosmëritë e tua, me të gjitha gabimet, me të gjitha manitë dhe dobësitë. Mos kërko nga vetvetja që të jesh i përsosur. Ajo thjesht është kërkim i diçkahi të pamundur, prandaj ndjehesh i frustruar. Ndërkaq, ti para së gjithash je qenie njerëzore. - #vetedijauniversale #universi #osho #exploreruniverse #shpirtilire #jeminje #vetedijesohu #zgjohu

vetedijauniversale
IRFS.AZ © is created in 2017, our goal is to provide people with information from Instagram API, that includes photos, videos and other media information from Instagram.